Jump to content
Capolinea | Yenilikçi Bilgi Veritabanı
Sign in to follow this  
Tayfun

Seo İçin Kitap Önerileri

Recommended Posts

Seo İçin Kitap Önerileri

İnternet dünyasında gördüğümüz siteler yüksek sıralara çıkmak için İnternet sitesine seo yardımı almaktadırlar. Fakat seo için yardım aldığımız eklenti veya kitap gibi kaynaklar vardır. Peki, bu kaynaklar nedir, nasıl bulurum diyorsanız doğru makalede bulunuyorsunuz. Bu makalede seo yardımı için kitap öneri listesini derleyeceğiz. Seo kitaplarının içlerinde sizi seo için bilgilendirici, eğitici ve öğretici yazılar yazmaktadır. Seo için ne yapmanız gerektiği, nasıl ve ne şekilde olması gerektiği seo kitaplarında açık bir şekilde yazmaktadır. Aşağıda seo için listelediğimiz kitap listesi yer alıyor.  

Adım Adım Seo

İbrahim Kavaklı tarafından yazılan Seo eğitim kitabı ile İnternet siteniz için gereken seo'yu kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. İnternet siteniz için seo uyumu gerçekten önemlidir. Bu kitap ile İnternet sitenizin seo yapısını yapılandırabilirsiniz.

Sorularla Seo

Kaan Gülten tarafından yazılmış olan Sorularla Seo adlı kitap 174 sayfadan oluşmaktadır ve 2013 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Webtures gibi büyük bir kuruluşun yayımladığı bu kitap sayesinde İnternet siteniz için gereken tüm Seo sorunlarını giderebilir ve aklınızda kalan sorulara bu kitap sayesinde yanıt alabilirsiniz.

Uzmanından Seo

Kaan Gülten tarafından yazılmış ve Üreticiliğini Dikeyeksen Yayın Dağıtımın yapmış olduğu Uzmanından Seo kitabının içerisinde seo ile ilgili birçok terim, seo'nun en küçük sorusuna bile yanıt bulabileceğiniz içerikler yer almaktadır. 245 sayfası bulunan bu kitap sayesinde seo eğitiminizi alabilirsiniz. 

SEO 101

Yazarlığını Atalay Sıdar'ın yapmış olduğu SEO 101 eğitim setinin içerisinde Google algoritmaları, seo için tema nasıl seçilir, anahtar kelime belirleme, seo araçları, site için iş ve dış seo, analitik, alan adı ve sağlayıcı seçimi gibi birden fazla içerik ile sizleri bilgilendirebilecek yazılar yazmaktadır. Seo eğitimi için gereken her içeriği içerisinde bulunduran SEO 101 adlı kitap 278 sayfadan oluşmakta ve 2018 yılında piyasaya sürülmüştür. SEO 101 kitabı ile sadece yazıları okuyarak değil, görsel bir biçimde, akılda kalacak şekilde sizlere eğitim vermektedir. Ayrıca promosyon kodu ile 1 ay boyunca kitaptaki içerikleri öğrenirken pratik yapabileceğiniz SEO Monitörünü sizlere vermektedir. İnternet sitenizin yönetimi, site içi ve site dışı için gereken önlemleri, Google arama sonuçlarında ön sıralara çıkmanız için gereken bilgileri, önlemleri ve seo hakkındaki kod yapılarını içerisinde bulundurur.            

İnternet sitenizin seo eğitimini almak için yukarıda listelenen kitapları alabilir, bilgilenebilir ve gereken seo yapılandırmasını İnternet sitenizde yapılandırabilirsiniz. Sitenizin hızı ve ön sıralarda yer almak için seo eğitimi büyük oranda yer alır.

Tüm hakları capolinea.org' aittir, izinsiz yayınlanamaz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...